Katılımcı Görüşleri


"Farklı birimlerde yapılan işler ve operasyonlar hakkında bilgi sahibi olabilmenin ve bunları konunun uzmanından öğrenmenin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğitimini aldığım gibi karmaşık ve zor bir operasyonun olduğu iş kolunu anlamamız için yeterli kaynağı sağlamıştır. Böyle bir eğitimin var olması bile çok güzel"

"Konu karışık da olsa eğlenceli bir eğitimdi. Görseller akılda daha kalıcı olmasını sağladı."

"Profesyonel bir eğitimdi. Amaca yönelik ve aynı zamanda eğlenceliydi. Başarılı buldum. Eğitimi veren kişiler de konularında uzmanlardı."

"Eğitimcilerin anlatımı verimliydi ve örnek olaylar pekiştiriciydi. Böyle bir eğitimin ilk işe giren herkese verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sürekli duyduğumuz ama tanımını bilmediğimiz birçok terimi öğrenmek keyifliydi."

"Bu şirketteki 5 yıllık çalışma hayatımdan sonra bu eğitim sayesinde dokümantasyon biriminin tam olarak ne yaptığını öğrendim. Departmanda anahatlarla ne yapıldığının anlatılması ve üretilen evrakların önemliliğini algılama açısından çok yararlı bir eğitimdi. En beğendiğim yönüyse tüm aşamaların anlatılmasıydı."

"Yaşanmış olaylarla anlatılan konunun pekiştirilmesini ve dikkat dağınıklığının eğitimciler tarafından yok edilmesini beğendim. Genel olarak eğitim süreci faydalıydı. Konular net şekilde anlatıldı ve keyifli bir öğretim ortamı yaratıldı. Konuyu öğrenme ve birimle ilgili holding içerisindeki görevleri konusunda çok yardımcı oldu. Verilen bilgiler çok yararlı. Teşekkürler."

"Kolay anlaşılabilir olması, kitaplarla eğitmenin anlattıklarını pekiştirmesi açısından bence mükemmel bir eğitimdi. Aralar iyi düzenlendi ve konuya yabancı olan biri kesinlikle öğrenebilir. Çok etkilendim.
Günlük çalışma ortamımızda kullandığımız tüm terimleri yaşanmış ve yaşanabilecek olayların genel bir resmini oluşturmamızı sağladı. Sıkıcı değildi. Eğlenceli ve bilgi paylaşımı açısından iyiydi, eğiticiydi.
Konular açıklayıcı örneklerle zenginleştirilmişti. Arkas'ta yeni sayılabilecek bir çalışan olduğum için eğitim süresince yalnızca aldığım eğitimle ilgili değil Arkas'ın diğer çoğu şirketinin iş faaliyetlerini ve bu birimle bunların bağlantısını kavramış oldum. Bu eğitim sayesinde kendi departmanımın öncesinde ve sonrasında nelerin neden yapıldığını daha iyi anlamış oldum. Emeği geçenlere teşekkürler..."

  
©2023 Arkas Akademi - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası